GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-09-2021 16:37   Güncelleme : 02-09-2021 16:37

HİZMETE DEVAM

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri Kemer Yeni Küçük Sanayi Sitesi’nin 250 metrelik kanalizasyon ve 300 metrelik içme suyu altyapısını tamamladı.

HİZMETE DEVAM

Şüheda PARTAL

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kemer’in Kuzdere Mahallesi’nde yeni yapılan sanayi sitesinin altyapı ihtiyacını gidermek için henüz inşaat aşamasındayken önce kanalizasyon ardından içme suyu hatlarını döşeyerek gerekli bağlantılarını yaptı.

Yaklaşık bir ay önce proje bölgesinde yürütülen çalışma ile yeni sanayi sitesinde ihtiyaca cevap verecek nitelikte 250 metrelik kanalizasyon imalatı bitirilmişti. ASAT ekipleri geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri çalışma ile aynı alanda 300 metrelik içme suyu hattını da döşediler. Kısa sürede tamamlanan çalışma takdir topladı.

Kemer Yeni Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanları Mehmet Akın ve Seçkin Durusoy yürütülen işten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Akın, ASAT ekiplerinin özveriyle yürüttükleri çalışmayı şaşırtıcı bir hızda bitirdiklerini dile getirirken, Durusoy, “Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ediyoruz. Kanalizasyon işimiz 1 hafta 10 gün içinde bitirilmişti. Şimdi de içme suyu projesi tamamlanıyor” dedi.

İmalatı tamamlanan altyapı, sanayi sitesi açıldığı andan itibaren esnafın ve işlerini yaptıran vatandaşların ihtiyaçlarını sorunsuz olarak karşılayacak.