YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-01-2021 09:21   Güncelleme : 27-01-2021 09:22

‘Hizmet aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz’

Arslanbucak Hizmet Alanında birim müdürleri ile istişarede bulunan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Vatandaşa hizmet aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

‘Hizmet aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz’

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye hizmet alanında birim müdürleri ile istişarede bulundu. Arslanbucak Hizmet Alanında birim müdürleri ile bir araya gelen Başkan Topaloğlu’na belediye başkan yardımcısı Baki Yalın da eşlik etti. Başkan Topaloğlu, hizmet alanında bulunan belediye park ve bahçeler müdürlüğü, temizlik işleri müdürlüğü, fen işleri müdürlüğü ve belediye hayvan barındırma tedavi ve rehabilitasyon merkezinde çalışmalar hakkında bilgi aldı.

UZUN’A TEŞEKKÜR

Göynük Mahallesi’nde bir otele ait lojmanda çıkan yangından kurtarılan kedinin sağlık durumu hakkında bilgi de alan Başkan Topaloğlu, gayretlerinden dolayı veteriner hekim Uzun’a teşekkür etti. Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak vatandaşlarımıza hizmet için her zaman hazırız. Belediyemize ait hizmet alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldık. Vatandaşa hizmet aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz. Ayrıca Göynük Mahallesi’nde çıkan lojman yangınında bir kediyi kurtaran itfaiye ekiplerine de teşekkür ediyorum. Belediyemiz veteriner hekimi Fevzi Uzun şu anda bu kedinin tedavisini yapıyor. Genel sağlık durumunun iyi olduğunu öğrendik. Sokak hayvanlarına sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.