SPOR
Giriş Tarihi : 19-02-2021 09:06   Güncelleme : 19-02-2021 09:06

Hesapcıoğlu, Antalyaspor yönetiminden ayrıldı

Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hesapcıoğlu, görevinden ayrıldığını açıkladı.

Hesapcıoğlu, Antalyaspor yönetiminden ayrıldı

22 Eylül 2018 tarihinden itibaren yönetim kurulunda yer alıp, 19 Ocak 2021 tarihinde başkanlığını devraldığı Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu'ndan bugün itibarı ile ayrılma kararı aldığını kaydeden Hesapcıoğlu, açıklamasında şöyle dedi:

"29 ay süren görev sürem boyunca armamızın yer aldığı şanlı bayrağımızı layıkıyla taşıdığıma inanıyor, vicdanen büyük bir huzur içinde görevi üstlenecek olan arkadaşlarımıza devrediyorum. Kararımın, bizden sonra gelecek olan yönetimin önünü açmak, kendilerine fırsat tanımak için alındığının bilinmesini isterim. Biliyorum ki bizden sonra gelecek olan yönetimimiz bayrağımızı daha yukarıya taşıyacak, hayalini kurduğumuz başarıları elde edecektir. Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı bırakıyor olmama rağmen kulübümüzün her zaman yanında olmayı sürdüreceğim. Görev sürem boyunca aynı yönetim kurulunda yer aldığım yol arkadaşlarıma, birlikte çalıştığımız teknik ekip ve futbolcularımıza, fedakar personelimize ve bizlere destek olan tüm taraftarlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarım."

YÖNETİMDEN 7 KİŞİ AYRILDI

Emin Hesapcıoğlu'nun Antalyaspor AŞ Yönetimi'ni bırakması sonrasında, yönetimdeki 7 isim daha istifa etti. Kulüpten yapılan açıklamada, "Antalyaspor A.Ş.'den 7 yönetim kurulu üyemiz görevlerinden istifa etmiştir. 23 Şubat 2021 Salı günü gerçekleştirilecek olan Antalyaspor A.Ş. genel kurulumuza kadar şirket organlarının sağlıklı işleyebilmesi adına diğer 11 yönetim kurulu üyemiz görevlerine devam edecek, bu isimler de genel kurul öncesi istifalarını sunacaklardır" denildi.

(DHA)