GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-03-2021 08:48   Güncelleme : 04-03-2021 08:48

Halka ücretsiz maske dağıtıldı

Kemer Belediyesi, pandemi döneminde ürettiği maskeleri, ücretsiz olarak vatandaşlara ulaştırılmasını sağlamaya devam ediyor.

Halka ücretsiz maske dağıtıldı

Kemer Belediyesi tarafından Arslanbucak Mahallesi'nde belediye personelinin ürettiği maskeler, yine belediye ekipleri tarafından ilçe genelindeki esnafa ve vatandaşa dağıtılıyor. Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından dağıtılan maskeler, kuaförler, taksi esnafı, eczaneler, marketler ve diğer tüm esnafa ücretsiz olarak ulaştırılıyor.

Bugüne kadar yaklaşık 1 milyon 200 bin maske ürettikleri belirten Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, zorlu geçen pandemi döneminde vatandaşlara hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi. Topaloğlu, belediye personeli tarafından dikimi gerçekleştirilen maskelerin ücretsiz olarak halka dağıtıldığını belirterek, "Pandemi döneminde halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Belediye ekiplerimiz ilçe genelindeki esnafa ve vatandaşlarımıza maske dağıtımına ara vermeden devam ediyor. İnşallah bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız" diye konuştu. (Haber Merkezi)