YAŞAM
Giriş Tarihi : 23-07-2021 19:20   Güncelleme : 23-07-2021 19:20

Güllü’nün acı günü!

Kemer’de bulunan Meder Otel sahibi turizmci Bülent Güllü’nün babası İhsan Güllü, hayatını kaybetti. Güllü’nün cenazesi, çok sayıda vatandaşın katılımıyla Kemer Merkez Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Güllü’nün acı günü!

Kemer’de bulunan Meder Otel sahibi ve AK Parti Kemer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi turizmci Bülent Güllü’nün babası İhsan Güllü, Pazar günü evinde rahatsızlanarak hayatını kaybetti. Güllü’nün cenazesi arife günü Kemer Merkez Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Cenazeye, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Meclis Üyesi Ahmet Can, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ile çok sayıda turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı. Cenaze sonrası Bülent, Levent ve Demet Güllü ile Mukadder Güllü, mezarlıkta taziyeleri kabul etti.

Bizlerde Kemer Gözcü Ailesi olarak merhum İhsan Güllü’ye Allah’tan rahmet, başta Bülent Güllü olmak üzere, ailesi ile tüm dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

(Haber ve Foto: Reşat Aydoğdu)