GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-03-2021 16:40   Güncelleme : 10-03-2021 16:40

Gemici ve Topaloğlu STK temsilcileriyle buluştu!

Kemer Kaymakamı Yücel Gemici ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle toplantıda biraraya geldi. Toplantıda, bu yılki turizm sezonu öncesi genel değerlendirmelerde bulunularak, pandemi döneminde alınacak tedbirlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Gemici ve Topaloğlu STK temsilcileriyle buluştu!

Şüheda PARTAL

Kemer Kaymakamı Yücel Gemici ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde yapılan toplantıda sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Toplantıya, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Şener Gürler, Kemer İş Adamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez, Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Tıraş, Kemer Esnafları ve Turizmciler Derneği (KESDER) Başkanı Abdullah Çilengir, Kemer Tur Başkanı Oktay Çelik, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Kemer Sorumlusu Mehmet Akbaba, turizmci Dinçer Sarıkaya katıldı.

Toplantıda, bu yılki turizm sezonu öncesi genel değerlendirmelerde bulunularak, pandemi döneminde alınacak tedbirlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.