TURİZM
Giriş Tarihi : 15-01-2020 10:26

Gaziantep Baklavaları Kemer’de

Öz Gaziantep Taşoğlu Baklavaları, Isparta, Burdur, Afyon ve Antalya’dan sonra 8’inci şubesini Kemer’de açtı. Birbirinden leziz tatlı çeşitlerini bulunduğu Taşoğlu’nda fıstıklı ve cevizli baklava, şöbiyet, fıstıklı kuru baklava, havuç dilimi, antep fıstıklı sarma, cevizli ev baklavası gibi ürünler bulunuyor.

Gaziantep Baklavaları Kemer’de

Şüheda PARTAL

Merkezi Isparta’da bulunan Öz Gaziantep Taşoğlu Baklavaları, Isparta, Burdur, Afyon ve Antalya’dan sonra 8’inci şubesini Kemer’de Yeni Mahalle Dörtyol Bulvarı üzerinde hizmete açtı. Birbirinden leziz tatlı çeşitlerini bulunduğu Taşoğlu’nda fıstıklı ve cevizli baklava, şöbiyet, fıstıklı kuru baklava, havuç dilimi, antep fıstıklı sarma, cevizli ev baklavası gibi ürünler bulunuyor.

Gerçek Antep baklava lezzetiyle, damaklarda muhteşem bir lezzet bırakmak için Kemerlilerle buluşturduklarını ifade eden yetkililer, “2007 yılından bu yana Taşoğlu olarak ata mesleğimiz olan baklavanın en kaliteli ve en çıtır haliyle müşterilerimize sunuyoruz. Amacımız, her zaman birinci sınıf baklava sunmak. Bunun için de tamamen el sanatıyla baklava üretiyoruz. Baklava hamuru el ile açıldığında, kıvamı, lezzeti, çıtırlığı ve görüntüsü katbekat daha iyi olduğundan her zaman birinci önceliğimiz” dediler.