YAŞAM
Giriş Tarihi : 06-12-2021 16:23   Güncelleme : 06-12-2021 16:23

Gaye Coşkun güven tazeledi

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) 13. Olağan Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Seçimde mevcut başkan Gaye Coşkun 63 oy alarak güven tazeledi. Rakibi Ferit Kesen ise 57 oy aldı.

Gaye Coşkun güven tazeledi

AGC 13. Olağan Kurul Toplantısı Alanya Kültür Merkezi (AKM) B Salonu’nda gerçekleştirildi. Genel kurula ilçedeki basın kuruluşlarının çalışanları katıldı. Mevcut AGC Başkanı Gaye Coşkun ve Ferit Kesen’in aday oldukları genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından divan oluşturuldu. Genel kurulda yönetim kurulu faaliyet raporu slayt eşliğinde sunuldu. Ardından ibra edilen yönetim kurulu faaliyet raporu oybirliği ile kabul edildi. Daha sonra sunulan denetim kurulu faaliyet raporu da oybirliği ile kabul edildi.

Konuşmaların ardından ise oy kullanma işlemine geçildi. 120 üyenin oy kullandığı seçimde 63 oy alan mevcut AGC Başkanı Gaye Coşkun tekrar güven tazeledi. Rakibi Kesen ise 57 oy aldı. Seçimde 5 üye oy kullanmadı.

Coşkun’un başkanlığındaki AGC’nin yeni yönetimi ise şu isimler yer aldı:

“Ahmet Tunç, Ali Doğan, Alper Kutay, Anastasia Çetinkaya, İbrahim Barış Başar, Emel Yüzbaşıoğlu, Erkan Uysal, Mehmet Çelik, Mustafa Kurt, Mustafa Yüsek, Ramazan Özdemir ve Özgür Yılmaz.”

(Haber Merkezi)