ANTALYA
Giriş Tarihi : 24-12-2019 09:21

Fotoğraf sevdalıları doyasıya eğlendi

Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (ANFAD) üyesi fotoğraf sanatçıları yeni yıla merhaba partisinde bir araya geldi.

Fotoğraf sevdalıları doyasıya eğlendi

ANFAD yöneticilerinin organizasyonuyla bir restoranda yılbaşı partisine fotoğraf sevdalılarının ilgisi yoğun oldu. Fasıl eşliğinde yemek yiyen fotoğrafçılar, şarkı ve türkülere de hep bir ağızdan eşlik etti, çiftetelli oynadı, halay tuttu, dans etti.

Kutlamaya katılan fotoğrafçıların birçoğu 70-80'li yılların kıyafetlerini, aksesuarlarını giyip taktı. Dönemin danslarıyla, şarkılarıyla gece renklendi, eski günler anıldı. Fotoğrafçılar, gecenin sonunda 2020 yılında ülkeler arasında barış-kardeşlik-dostluk köprülerinin kurulması, kan ve gözyaşlarının döküldüğü, acıların yaşandığı savaşlara son verilmesi, insanların refah içinde mutlu yaşaması, fotoğraf sevdalılarının sayısının artması dileklerinde bulundu.

ANFAD Başkanı Mehmet Boyacı, yılbaşı partisinin geleneksel hale getirildiğini, her yıl erken kutlama yapıldığını hatırlatarak, "Hep birlikte neşeli, keyifli, mutlu bir akşam yaşadık" dedi.

(DHA)