EĞİTİM
Giriş Tarihi : 08-07-2021 16:25   Güncelleme : 08-07-2021 16:25

Final ve Esnaf Odasından işbirliği protokolü!

Özel Kemer Final Okulları ile Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı. Okul Müdürü İsmail Azgıt ve Oda Başkanı Bolat Ünsal tarafından imzalan protokol ile oda üyesi esnafların çocukları için Kemer Final Okulları ve kurslarında eğitim ücreti üzerinden indirim yapılacak.

Final ve Esnaf Odasından işbirliği protokolü!

Şüheda PARTAL

Özel Kemer Final Okulları ile Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı. Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası üye ve çalışanları ile Özel Kemer Final Eğitim Kurumları bünyesinde İlkokul, Ortaokul, Lise ve Kurs bünyesinde eğitim-öğretim hizmeti konusunda iş birliği amacıyla düzenlenen protokol, Özel Kemer Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü İsmail Azgıt ve Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Bolat Ünsal tarafından imzalandı.

Protokol ile Özel Kemer Final Eğitim Kurumları İlkokul, Ortaokul, Lise ve Kurs bünyesinde eğitim-öğretim hizmetlerine Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası üye ve çalışanlarının 1.derece yakınlarının çocuklarının eğitimi ile ilgili idari ve mali hususların uygulama esaslarını kapsamında her yıl okul ve kurs tarafından Milli Eğitim Bakanlığı’na bildirilen eğitim ücreti üzerinden yüzde 15 indirim yapılacak.