EĞİTİM
Giriş Tarihi : 21-09-2020 18:16   Güncelleme : 21-09-2020 18:34

Final, mini mini birlerine kavuştu!

Özel Kemer Final Okulları yeni eğitim öğretim yılı kapsamında birinci sınıf öğrencilerine kavuştu. Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlıklarının almış oldukları tedbirlerin eksiksiz olarak yerine getirdiklerini belirten Kemer Final Okulları Genel Müdürü İsmail Azgıt, birinci sınıflar dışında kalan ara sınıf öğrencileri için online derslerin aynı titizlikle devam ettiğini söyledi.

Final, mini mini birlerine kavuştu!

Şüheda PARTAL

Özel Kemer Final Okulları, Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlıklarının önerileri doğrultusunda tüm tedbirleri alarak yeni eğitim ve öğretim yılına başladı. Okulda Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği tedbirlerini tamamını alarak eğitim öğretime başlayan Final Okulları’nda birinci sınıf öğrencileri seyreltilmiş sınıflarda, hijyen tedbirlerinin tamamen alındığı koşullarda sıralarına oturdu.

Kemer Final Okulları 1-A sınıf öğretmeni Seher Özkan, birinci sınıfların uyum haftasında öncelikle çocuklara Covid-19 eğitimi verileceğini, pandemi döneminde sınıfların, bahçenin, yemekhanenin, koridorların, tuvaletlerin ve diğer alanların nasıl kullanılması gerektiğini öğreteceklerini, daha sonra ise Milli Eğitim Bakanlığının tavsiyeleri doğrultusunda devam edileceğini ifade etti.

Kemer Final Okulları Genel Müdürü İsmail Azgıt ise okulda sınıfların, yemekhanenin ve diğer tüm kapalı alanların ve açık alanların eğitim öğretime hazır hale getirildiğini, tedbirlerin eksiksiz olarak alındığını, yakın zamanda da “Okulum Temiz” sertifikasının alınacağını söyledi. Azgıt ayrıca, birinci sınıflar dışında kalan ara sınıfların online derslerinin ise aynı titizlikle devam ettiğini ifade etti.