GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-09-2021 12:38   Güncelleme : 29-09-2021 12:38

FİLİZ Derneği 5. yılını kutladı

Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin (FİLİZ) kuruluşunun 5’inci yılında Kındılçeşme Günübirlik Kamp Alanında FİLİZ Derneği tarafından etkinlik düzenlendi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, düzenlenen etkinliğe katıldı. Düzenlenen etkinlikte, derneğin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla pasta kesildi. FİLİZ Derneği Başkanı Yana Balta ise yaptıkları tüm etkinlerde destek veren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür etti.

FİLİZ Derneği 5. yılını kutladı

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin (FİLİZ) kuruluşunun 5’inci yılında düzenlenen etkinliğe katıldı.

Kındılçeşme Günübirlik Kamp Alanında FİLİZ Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte, derneğin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla pasta kesildi.

Dans, tiyatro ve çeşitli etkinlikler düzenleyerek ülkelerin birbirleriyle olan sosyal ve kültürel ilişkilerini pekiştirmeyi amaçlayan FİLİZ Derneği, iki dilli çocukların da birbirleriyle kaynaşmasını sağlıyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, etkinlikte yaptığı açıklamasında, “FİLİZ Derneği Başkanı Yana Balta ve dernek üyeleri, Kemer tanıtımına katkı sağlamak için çeşitli etkinlikler yapıyor. Ülkelerin ve şehirlerin sosyal ve kültürel anlamda birbirlerini tanımasını sağlıyorlar. Kuruluşlarının 5’nci yılında düzenledikleri etkinlikte bir araya geldik. Derneğin yaptığı tüm organizasyonlara Kemer Belediyesi olarak tam destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum.” diye konuştu.

FİLİZ Derneği Başkanı Yana Balta ise yaptıkları tüm etkinlerde destek veren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür etti.