GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-10-2020 17:00   Güncelleme : 15-10-2020 17:00

Fame Otelleri’ne büyük ödül

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) geleneksel ödül törenlerini tek bir çatı altında toplayan ve bu yıl ilk kez verilen Kente Önem Katanlar (KÖK) Ödülleri’nde Kemer’den Ticari Bilanço Kârı Büyüklüğüne Göre gerçek kişi Senka Turizm ile Sena Kaya olurken, tüzel kişi ise ilçede Fame Otelleri adı altında faaliyet gösteren Deneyim Turizm Yatırım ve İşletmecilik A.Ş. oldu. ATSO Yönetim Kurulu üyeleri Kemer’e gelerek Deneyim Turizm Yatırım ve İşletmecilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ferhat Aydın’ı ve Sena Kaya’yı ziyaret ederek ödüllerini teslim etti.

Fame Otelleri’ne büyük ödül

Ahmet Duran YENİGÜN

ATSO tarafından ilk kez düzenlenen ve kazananlarının geçtiğimiz Cuma günü açıklandığı ‘Kente Önem Katanlar’ ödülleri sahipleri ile buluşmaya devam ediyor. Antalya İş dünyasının prestij ödülleri olarak bilinen ve bu yıl geleneksel ödüllerin yanı sıra İnovasyon, Dijital Dönüşüm, Bilim, Eğitim, Kültür, Sanat, Spor, Çevre, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Antalya Araştırması, Basın ödüllerini de ekleyerek Kente Önem Katanlar (KÖK) Ödülleri’nde Kemer’den Ticari Bilanço Kârı Büyüklüğüne Göre gerçek kişi Senka Turizm ile Sena Kaya olurken, tüzel kişi ise ilçede Fame Otelleri adı altında faaliyet gösteren Deneyim Turizm Yatırım ve İşletmecilik A.Ş. oldu.

Pandemi önlemleri kapsamında ödül töreni düzenlenmezken, ödüler sahiplerine ulaştırıldı.

ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Kızılsavaş ve Murat Totoş, ATSO Kemer Temsilcisi Mustafa Çetinkaya ile birlikte Deneyim Turizm Yatırım ve İşletmecilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ferhat Aydın’ı ve Sena Kaya’yı ziyaret ederek ödüllerini teslim etti.