GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-12-2020 13:36   Güncelleme : 17-12-2020 13:36

Emin Gül merkezde!

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Arslanbucak Mahallesi’nde bulunan belediye ek hizmet binasından belediyenin ana binasına taşınıyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Bundan sonra Emin Gül ile ana binada çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi adına böyle bir karar aldık” dedi.

Emin Gül merkezde!

Ahmet Duran YENİGÜN

16 aydan bu yana Kemer Belediyesi Başkan Yardımcılığı ve Fen İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Emin Gül’ün Arslanbucak Mahallesi’nde bulunan belediye ek hizmet binasındaki ofisi belediyenin ana binasına taşınıyor.

Emin Gül’ü ana binaya çekerek daha etkin bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini bildiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Bundan sonra Emin Gül ile ana binada çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi adına böyle bir karar aldık. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Kemer’e hizmet için geldiklerini ve bu hizmetleri gerçekleştirmek adına Başkan Necati Topaloğlu önderliğinde çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini belirten Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, “16 aydır sürdürmekte olduğum Kemer Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevimi, Arslanbucak ek Hizmet Binasında yerine getirmekteydim. Pazartesi gününden itibaren görevimi, Kemer Belediyesi Ana Hizmet Binası’nda sürdüreceğim. Kemer’de bir sorununuz ve sıkıntınız olduğunda yeni yerimde sizleri dinlemeye ve çözüm bulmaya devam edeceğim. Başkanımız Necati Topaloğlu önderliğinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.