TURİZM
Giriş Tarihi : 04-07-2024 15:27

Efir’den Turizm Bürosu tanıtımı

Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Cansın Efir, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) tarafından düzenlenen turizm değerlendirme toplantısında turizmcilere Kemer Belediyesi Turizm Bürosu hakkında bilgi verdi.

Efir’den Turizm Bürosu tanıtımı

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) tarafından Kiriş Mahallesi’ndeki Limak Limra Otel’de turizm sezonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Candemir Zoroğlu, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Cansın Efir, KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Volkan Yorulmaz ve turizmciler katıldı. Toplantıda, turizm sektöründe yaşanan son gelişmeler, turizmin sorunları ve çözüm yolları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda turizmcilere Kemer Belediyesi Turizm Bürosu hakkında bilgi veren Meclis Üyesi Cansın Efir, “Toplantı oldukça verimli geçti. Turizm sektöründe yaşanan sorunların çözümü hakkında çözüm önerileri paylaşıldı. Başkanımız Sayın Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Turizm Bürosu hakkında bilgiler verdik. Kurulan Turizm Bürosu sayesinde turizmcilerle belediye arasında daha rahat iletişim kurulması ve turizmde yaşanan sıkıntıların hızlı çözülmesini amaçlıyoruz. Kurduğumuz Wattsapp İletişim Hattı sayesinde turizmcilerle daha kolay iletişim halinde oluyoruz. Turizmi canlandırmak ve çeşitlendirmek için sivil toplum kuruluşlarıyla da iş birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz.” dedi. (Bülten)

AdminAdmin