YAŞAM
Giriş Tarihi : 03-10-2021 13:38   Güncelleme : 03-10-2021 13:45

Ecem ve Orhun’un mutlu günü

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül’ün kızı Avukat Ecem Gül, avukat Orhun Şentürk ile Ahmet Erkal Spor Tesislerinde düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaşın katıldığı düğün töreninde çiftin nikahını Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kıydı. Akşam 20:00’de başlayan düğün töreni gece geç saatlere kadar devam etti.

Ecem ve Orhun’un mutlu günü

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkan yardımcısı Emin Gül’ün kızı Avukat Ecem Gül dünyaevine girdi. Ecem Gül, Ahmet Erkal Spor Tesislerinde düzenlenen törenle Avukat Orhun Şentürk ile hayatını birleştirdi. Kemer Belediye Başkan yardımcısı Emin Gül ve Eşi Hale Gül ile damadın annesi Ferah Şentürk babası Naci Şentürk konukları kapıda karşıladı. Ahmet Erkal Spor Tesislerinde düzenlenen kır düğününe Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Meclis Üyeleri Hasan Ali Acar, Emrah Ayhan, Ferhan Fidan, İsmail Aka, Semih Top, Mustafa Tıraş, Cumali Afşin, Recep Yılmaz, Hakan Tuncer, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, İyi Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik, İyi Parti Kemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdem Özkan, İş insanı Hasan Kayrak’ın yanı sıra çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı.

Oldukça heyecanlı görünen genç çiftin nikahını şahitler huzurunda Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kıydı. Başkan Topaloğlu “Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim huzurlarını daim etsin” diyerek imzayı atan çiftin evlilik cüzdanını Ecem Gül’e verdi.

Ecem ve Orhun çiftinin nikah merasiminden sonra ilk danslarını yaparak başlayan düğün, davetlilerin hareketli şarkılar eşliğinde oynamasıyla devam etti. Türkü ve şarkılar eşliğinde oynayan gelin ve kız arkadaşlarının coşkusu, en az damat ve arkadaşlarının ki kadar görülmeye değerdi. Pasta kesimi ve takı merasiminin ardından, düğüne katılan davetliler bol bol oynayarak eğlendi. Düğüne çok sayıda siyasetçi, turizmci, esnaf, yakın akrabaları ve dostları katılan çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, ailelerinin mutlulukları ise gözlerden kaçmadı.

Bizde Kemer Gözcü Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.