SİYASET
Giriş Tarihi : 04-07-2024 15:29

DP Genel Başkan Yardımcısı Enginyurt’tan Topaloğlu’na ziyaret

Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DP Genel Başkan Yardımcısı Enginyurt’tan Topaloğlu’na ziyaret

Antalya’da bazı ziyaretleri kapsamında Kemer’e gelen DP Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, DP Antalya İl Başkanı Mahmut Çil, DP MKK Üyesi Kürşad Şahin, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde DP’den Kemer Belediye Başkan Adayı olan Halit Özdemir ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Meclis Üyeleri Mustafa Bilici, Semih Top, Ali Rıza Akar, Cansın Efir, Sema Özdemir de yer aldı.

Ziyarette konuşan Enginyurt, seçimlerde Kemer halkının tekrar güvenini kazanarak başkanlığa seçilen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu tebrik ettiğini söyledi.

Başkan Topaloğlu’nun seçimleri kazanmasından sonra Kemer’de hayırlı işler yapacağına inandığını ifade eden Enginyurt, Başkan Topaloğlu’na daha önceden verilen ziyaret sözlerini gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Başkan Topaloğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kemer Belediyesi olarak yaptıkları ve yapacakları projelerle ilgili DP Genel Başkan Yardımcısı Enginyurt’a bilgi verdi. Eğitim alanında yaptıkları projelerle seçimlere çok rahat girdiklerine değinen Başkan Topaloğlu, “Eğitime yaptığımız katkıları Göynük Belediye Başkanlığım dönemimde de yaptık. Ana okulundan 8’nci sınıfa kadar olan 6 bin 500 öğrencinin kırtasiye malzemelerini aldık ve şu anda paketleniyor. 1400 lise öğrencisini evden okula okuldan eve ücretsiz taşıyoruz. Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursumuzda üniversiteye hazırlanan öğrencilere ücretsiz kurs veriyoruz. Geçen seneki üniversite sınavında Antalya birincisi bizim kurstan çıktı. 1100 üniversite öğrencisine ayda 1500 lira burs desteği sağlıyoruz. Bu sene 2500 lira yapacağız.” dedi.

Başkan Topaloğlu, ziyaret sonrası Enginyurt ve beraberindekilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. (Bülten)

AdminAdmin