TURİZM
Giriş Tarihi : 02-07-2024 07:48

DoubleTree By Hilton’dan 55’inci yıl kutlaması

Kemer'de açıldığı günden bu yana ziyaretçileri için sağladığı konfor ve avantajlarla öne çıkan DoubleTree by Hilton, “DoubleTree” markasının kuruluşunun 55’inci yılını düzenlediği etkinlikle kutladı. Etkinlikte ilçe merkezinde dolaşan otel personeli, DoubleTree Hilton’ın dünyanın her yerinde ikonlaşan ve misafirlerini karşılama esnasında ikram ettiği kurabiyelerinden dağıttı.

DoubleTree By Hilton’dan 55’inci yıl kutlaması

Şüheda PARTAL

Açıldığı günden bu yana ziyaretçileri için sağladığı konforla öne çıkan ve Türkiye’nin en beğenilen ilk 100 oteli arasında yer alan DoubleTree by Hilton Kemer, uluslararası otel zinciri Hilton’un bir markası olan “DoubleTree” markasının kuruluşunun 55’inci yılını düzenlediği etkinlikle kutladı. Etkinlik kapsamında ilçe merkezinde dolaşan otel personeli, DoubleTree Hilton’ın dünyanın her yerinde ikonlaşan ve misafirlerini karşılama esnasında ikram ettiği özel olarak hazırlanan kurabiyelerinden dağıttı.

Etkinlikte gazetemize açıklamada bulunan DoubleTree by Hilton Kemer Genel Müdürü Alp Atilla, Hilton’un kuruluşunun 100 yılı geçtiğini belirterek, “Yine Hilton’un bir markası olan ‘DoubleTree’ markamızın kuruluşunun 55. Yılı. Bu nedenle de dünyanın her yerindeki DoubleTree Hiltonların misafirlerini karşılama esnasında ikram ettiği ve sıcak karşılama anlamına da gelen sıcak çikolatalı kurabiyelerimizden Kemer’deki misafirlerimize ve vatandaşlarımıza dağıtarak güzel bir etkinlik gerçekleştirdik” dedi.

“MARKAMIZIN HAKKINI VERİYORUZ”

“Hilton” markasının Kemer’de olmasının önemine dikkat çeken Atilla, “Talebimiz çok. Özellikle Avrupa pazarından çok ciddi bir misafir potansiyelimiz var. Müşteri profilimiz daha çok İngiliz, ancak, Belçika, Hollanda, Polonya, Rus ve Baltık ülkelerinden misafirlerimiz de var. Hilton olarak bir kere markamızın hakkını veriyoruz. Kemer’de de uluslararası bir zincirin olması çok önemli. Çünkü özellikle dışardan gelen misafirler Kemer’e ya da herhangi bir yere gidiyorlarsa orada lokal bir markayı çok iyi bilmedikleri zaman muhakkak bir uluslararası markayı görmek istiyorlar. Daha çok markanın olması Kemer’in de daha çok bilinmesine neden olur” diye konuştu.

“DAHA BUTİK, DAHA KOMPAKT BİR OTELİZ”

Pandemi döneminde özellikle gelen misafirlerin daha çok butik otellerin olduğu yerlere gittiğinin altını çizen Atilla, “Kemer doğası ve deniziyle müthiş bir yer. 324 odamız ve mavi bayraklı bir plajımız var ancak, büyük bir alana yayılmamış bir oteliz. Yani daha butik, daha kompakt bir oteliz. Bu da özellikle çocuklu misafirler için bir tercih sebebi oluyor. Oradan oraya koşmaları yok. Beş dakikada plaja iniyorlar. Üç dakikada yemek yiyecekleri alana gidiyorlar. Yani konsept olarak çok farklıyız. Çok iyi bir sezon geçiriyoruz. Umarım böyle de gider ve kışında açık kalırız” dedi.

AdminAdmin