ANTALYA
Giriş Tarihi : 29-01-2021 09:20   Güncelleme : 29-01-2021 09:20

Doğayı Koruma Planı'nı belediyeye teslim etti

Manavgat Ali İhsan Barut İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencisi Mustafa Muhammed Gayretli, 'Doğayı Koruma Planım' adlı projesini teslim etmek amacıyla Manavgat Belediyesi'ni ziyaret etti.

Doğayı Koruma Planı'nı belediyeye teslim etti

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e hitaben yazdığı mektupta projesini anlatan Muhammed Gayretli ve babası Mehmet Gayretli'yi belediye başkan yardımcıları Mustafa Ceylan ve İsmail Hakkı Ödevoğlu ağırladı. Küçük Mustafa, projesini uzun uzun başkan yardımcılarına anlattıktan sonra teslim etti. Kafasında kurguladığı geri dönüşüm planının resmini de çizen küçük öğrenci, bu yolla doğayı korumak istediğini vurguladı. Gayretli, doğaya sahip çıkma bilinciyle çalışmalar yapmaya devam edeceğini de söyledi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i temsilen projeyi teslim alan belediye başkan yardımcıları ise Muhammed'in projesini oldukça anlamlı bulduklarını söyledi. Projeyi Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e hemen ileteceklerini dile getiren başkan yardımcıları, "Çevre değerlerine her zaman önem ve bu konuda projeler de üretmeye çalışan bir belediyeyiz. Projeyi başkanımıza ileteceğiz. Öğrencimize duyarlılığından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz" dedi.

(DHA)