GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-09-2021 16:02   Güncelleme : 06-09-2021 16:02

‘Desteğimiz artarak devam edecek’

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret etti. Pandemi tedbirleri alınarak başlayan eğitim ve öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilere hayırlı olmasını dileyen Başkan Topaloğlu, “Belediye olarak öğrencilerin ve öğretmenlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Çocuklarımız ana sınıfından üniversiteye kadar Kemer Belediyesine emanet. Eğitime desteğimiz artarak devam edecek” dedi.

‘Desteğimiz artarak devam edecek’

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret etti. Geçen hafta Kemer Anadolu Lisesi, Hacı Mehmet Saygın Ortaokulu, Hacı Mehmet Saygın İlkokulu ve Mustafa Rüştü Tuncer İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Topaloğlu, yeni eğitim yılının başlamasıyla Göynük Ünal Aysal Anadolu Lisesi, Göynük Atatürk İlkokulu, Göynük Ortaokulu, Göynük İmam Hatip Ortaokulu, Beldibi İlk Okulu ve Ortaokullarını da ziyaret ederek, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Topaloğlu, belediye olarak eğitime yapılan desteklerin devam ettiğini söyledi. Öğrencilere ve eğitime yapılan yatırımın en iyi yatırım olduğunun altını çizen Topaloğlu, " Öğrencilerimiz okulları ve öğretmenleriyle buluştu. İnşallah başarılı bir eğitim yılı geçirirler. Belediye olarak öğrencilerin ve öğretmenlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Okulların boya, badana, tamir gibi ihtiyaçları dışında ana sınıfından 8. sınıfa kadar tüm öğrencilerin kırtasiye malzemelerini karşılıyoruz. Lise öğrencilerini ücretsiz olarak taşınmasını sağlıyor ve üniversiteye hazırlanan çocuklarımıza ücretsiz kurs imkanı sunuyoruz. Çocuklarımız ana sınıfından üniversiteye kadar Kemer Belediyesine emanet. Zorlu geçen pandemi döneminde alınan bazı kararlar var. Herkesin bu kararlara riayet etmesi önem arz ediyor. Tekrardan yeni eğitim yılı hayırlı olsun” diye konuştu.