SPOR
Giriş Tarihi : 29-10-2021 20:21   Güncelleme : 29-10-2021 20:21

Daima Biz’de şampiyona rüzgarı!

Kemer’in Kiriş Mahallesi’nde bulunan Daima Biz Otel’de Oturarak Voleybol Avrupa Şampiyonası sonrası, 17. Dünya Kempo Şampiyonası ile Internatıonal Hope’s Star Kids Cup ve Ayyıldız Cup heyecanı yaşanıyor. Daima Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen turnuvalara yaklaşık bin sporcu katılıyor.

Daima Biz’de şampiyona rüzgarı!

Ahmet Duran YENİGÜN

Türkiye’nin ev sahipliğinde ilk kez Kemer’in Kiriş Mahallesi’nde bulunan Daima Biz Otel’de düzenlenen Oturarak Voleybol Avrupa Şampiyonası sonrası, 17. Dünya Kempo Şampiyonası ile Internatıonal Hope’s Star Kids Cup ve Ayyıldız Cup heyecanı yaşanıyor.

Daima Spor Kompleksi’nde Türkiye Kempo Savunma Sporları Federasyonu tarafından Federasyon Başkanı Halis Avşar ve başkan yardımcısı uluslararası organizasyon sorumlusu Tarkan Özçiçek önderliğinde gerçekleştirilen 17. Dünya Kempo Şampiyonası, 29 ülkede 400 sporcunun katılımıyla 25 Ekimde başladı. 7 farklı kategoride gerçekleştirilen şampiyona 31 Ekim’de sona erecek.

Daima Biz Otel’de ayrıca Internatıonal Hope’s Star Kids Cup futbol turnuvası ile Ayyıldız Cup turnuvası da başladı. Star Kids Sportif Organizasyon tarafından gerçekleştirilen futbol turnuvası Corendon ortaklığı ile Rusya ve Türkiye’den birçok takımın katılımıyla gerçekleştirilirken, Fanatik Organizasyon Tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ayyıldız Cup, 10 takım ve 203 kişinin katılımı ile başladı. Ekim ve Nisan aylarında her yıl düzenlenen turnuva 40+ ve 50+ kategorilerinde yapılıyor.