GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-10-2021 15:40   Güncelleme : 12-10-2021 15:40

Çıralı’ya 8 tonluk arasöz

Temmuz ayında Manavgat başta olmak üzere ülke genelinde çıkan orman yangınları sonrası harekete çeken Ulupınar Çevre Koruma Geliştirme ve İşletme Kooperatifi, Çıralı’da çıkacak olası orman yangınlarına karşı Konya’da yaptırdıkları 8 tonluk arasözü teslim alarak Çıralı’ya getirdi. Kooperatif Başkanı ve aynı zamanda Ulupınar Muhtarı olan Habib Altınkaya, “Bizlere güvenerek aracı almamıza destek olan herkese teşekkür ediyoruz. İnşallah kullanmak nasip olmaz. Mahallemize hayırlı olsun” dedi.

Çıralı’ya 8 tonluk arasöz

Maksut TEMİZEL

Temmuz ayında Manavgat başta olmak üzere ülke genelinde çıkan orman yangınları sonrası harekete çeken Ulupınar Çevre Koruma Geliştirme ve İşletme Kooperatifi, Ağustos ayında Konya’ya giderek Çıralı’da çıkacak olası orman yangınlarına karşı kullanılmak üzere itfaiye aracı için bir firmayla anlaştı. Yaklaşık 250 bin liraya mal olan arasöz 1 ay içerisinde tamamlanarak Kooperatif Başkanı ve aynı zamanda Ulupınar Muhtarı olan Habib Altınkaya tarafından teslim alınarak Çıralı’ya getirildi.

‘İNŞALLAH KULLANMAK NASİP OLMAZ’

2002 model olan ve 8 ton kapasiteli arasözün Ulupınar Mahallesi’ne hayırlı olmasını dileyen Kooperatif Başkanı ve Ulupınar Muhtarı Habib Altınkaya, “8 tonluk itfaiye aracı için 205 bin TL + KDV'ye Konya merkezli bir firmayla anlaştık ve 1 ay içerisinde tamamlanarak mahallemize getirdik. Bizlere güvenerek aracı almamıza destek olan herkese teşekkür ediyoruz. İnşallah kullanmak nasip olmaz. Mahallemize hayırlı olsun” dedi.