GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-07-2024 11:12

Çıralı sahili işgal altında!

Kemer’de yaz sezonunun gelmesiyle Çıralı Sahili de seyyar satıcıların akınına uğradı. Seyyar satıcılara göz açtırmayan Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de seyyar satıcıların yaptıklarına ise pes dedi. Sattıkları ürünlere el konulan ve cezai işlem uygulanan seyyar satıcılar, bir süre sonra tekrar ellerinde ürünlerle sahilde cirit atması bölge esnafının yanı sıra ekipleri bile çileden çıkardı.

Çıralı sahili işgal altında!

Şüheda PARTAL

Kemer’de yaz sezonunun gelmesiyle Çıralı Sahili yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrarken, seyyar satıcıların da gözdesi haline geldi. Seyyar satıcılara göz açtırmayan Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de yakaladıkları seyyar satıcılarının sattıkları ürünlere el koyarken, cezai işlem de uyguluyor.

Ürünlerine el konulan seyyar satıcıların bir süre sonra tekrar ellerinde ürünlerle sahilde cirit atması ekiplere bile pes dedirtti. Ekiplerin tekrar yakalayıp işlem uyguladığı seyyar satıcıların su, ayran, midye, mısır ve gözleme gibi ürünleri bir yere stok yaptığı ve ellerindeki ürünün bitmesiyle tekrar ürünleri alarak sahile geldikleri öğrenildi.

AdminAdmin