ANTALYA
Giriş Tarihi : 29-12-2019 09:22

CHP'li Duruk mazbatasını aldı

CHP Konyaaltı İlçe Başkanlığına seçilen Onur Duruk ve yönetim kurulu üyeleri, Konyaaltı İlçe Seçim Kurulu'nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

CHP'li Duruk mazbatasını aldı

Mazbata töreninin ardından asil ve yedek yönetim kurulu üyeleri ve bazı partililerle Konyaaltı İlçe Başkanlığı'nda bir araya gelen Onur Duruk, seviyeli ve demokratik bir kongre sürecini geride bıraktıklarını belirterek, kendisine destek veren partililere ve kongre delegelerine teşekkür etti. '1919 ruhu' ile çalışmalara başlayacaklarını ifade eden Onur Duruk, görev süresi boyunca, yönetim kurulunun asil ve yedek üyelerinin yanı sıra, kadınlar, gençler, emekçiler ve tüm partililerle Mustafa Kemal Atatürk'ün kurucusu olduğu CHP'yi yerel yönetimlerin yanı sıra merkezi iktidara taşımak amacıyla çaba göstereceklerini vurguladı.
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Onur Duruk (Başkan), Nihal Akçin, Mustafa Alçın, Mert Avcı, Naile Bali, Sıla Berkçi, Dündar Çiçekdağı, Kadir Demir, Yunus Emre Demirel, Ali Ergene, Serpil Gül, Gizem Gül, Ali Kemal Kurtoğlu, Gizem Tekebaş, Bünyamin Tokmak, Avni Uyar, Cemal Gürsel Ülkebay.

(DHA)