YAŞAM
Giriş Tarihi : 11-05-2020 16:54

CHP’den maske dağıtımı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kemer İlçe Başkanlığı, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında ilçe merkezinde kurulan pazarda vatandaşlara ve esnafa ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirdi.

CHP’den maske dağıtımı

Şüheda PARTAL

CHP Kemer İlçe Başkanlığı, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında ilçe merkezinde kurulan pazarda ücretsiz maske dağıtımı yaptı. İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ile ilçe yöneticileri ve kadın kolları üyeleriyle beraber, sosyal mesafeyi koruyarak vatandaşlara ve pazar esnafına ücretsiz maske dağıtımı yaptı.

Koronavirüs salgınına karşı dünyada bir örgütlenme olduğuna dikkat çeken CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, “Bu hastalık ne zengini ne de fakiri tanıyor, dünya liderlerinde bile bu hastalık var. Bu nedenle CHP İlçe Başkanlığı olarak karınca kadarınca gücümüz yettiği süreç içerisinde halkımızla birlikte olmaya çalışıyoruz. Zaten biz Cumhuriyeti kuran bir parti olduğumuz için cumhuriyetimizin ilelebet yaşamasından yanayız. Biz bugün varız yarın yokuz, ancak çocuklarımızın mutlu ve özgür bir şekilde yaşaması tek temennimiz. Mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz. Sonuna kadar direne direne kazanacağız” dedi.