GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 22-09-2020 16:15   Güncelleme : 22-09-2020 16:49

Çelik ailesinin acı günü!

Kemer’e bağlı Kuzdere Mahallesi Yayla Kuzdere mevkiinde kum taşıdığı traktör ile şarampole yuvarlanan Habip Çelik traktörün altında kalarak hayatını kaybetti. Kemer Tur’un kurucuları arasında yer alan ve Kemer’in sevilen isimlerinden olan Habib Çelik’in cenazesi Kemer Devlet Hastanesi’ne ardından da inceleme için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Çelik ailesinin acı günü!

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer’e bağlı Kuzdere Mahallesi’nde yaşayan ve Yayla Kuzdere’de de evi bulunan 62 yaşındaki Habib Çelik, evine yakın bir noktadan traktörüne kum yükleyerek dönüşe geçti. Evinin bulunduğu yolda rampa yukarı çıkan Çelik, yaklaşık 7 metrelik şarampole düşerek traktörün altında kaldı. O sırada yol üzerinde bulunan ve kazayı gören yabancı bir turist Yayla Kuzdere’ye gitmekte olan Habip Çelik’in akrabası Mustafa Civan’a bilgi verdi. Civan da 112’ye haber verdi.

Haber verilmesinin ardından kaza yerine 112 Acil Servis ekipleri, Jandarma ve Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri geldi. 112 ekipleri Çelik’in olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri inceleme ve Cumhuriyet Savcılığının incelemelerinin ardından Habip Çelik’in cansız bedeni İtfaiye ekipleri tarafından traktörün altından çıkarılarak cenaze aracına konuldu.

Kemer Tur’un kurucuları arasında olan ve Kemer Tur Kooperatif Başkanı Oktay Çelik, eski Fen İşleri Müdürü Ümit Çelik ile eski Park ve Bahçeler Müdürü Turhan Çelik amcasının oğlu olan Habib Çelik’in cenazesi ilk olarak Kemer Devlet Hastanesi’ne, arından da inceleme için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.