YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-10-2020 16:54   Güncelleme : 02-10-2020 16:54

Çamyuva’nın çehresi değişiyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi’nde İstiklal Caddesi üzerinde çevre düzenlemesi, yol, kaldırım ve aydınlatma çalışmaları ile Çamyuva Balçıklı Camisinin etrafında yapılan düzenlemeleri inceledi. Çamyuva Mahallesi’ne yaptıkları hizmetlerin devamının geleceğini söyleyen Topaloğlu, “Önceki dönemle kıyasladığımızda yaptığımız işler ortada. Biz işimizi yapmaya devam ediyoruz. Hizmette sınır yok” dedi.

Çamyuva’nın çehresi değişiyor

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Topaloğlu’na Fen İşleri Müdürü Baki Yalın ve Kemer Belediyesi Çamyuva Mahalle sorumlusu Özgür Şahin de eşlik etti.

Yıllardır yapılamayan İstiklal Caddesi üzerinde çevre düzenlemesi, yol, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarının devam ettiğini bildiren Başkan Topaloğlu, yol yapım çalışmaları kapsamında alt ve üst yapı çalışmaları tamamlandığını söyledi. Topaloğlu, “İstiklal Caddesindeki yaklaşık 19 metre genişliğinde ve 1 kilometre uzunluğunda yol yapım çalışması devam ediyor. Daha önce alt ve üst yapı çalışmalarını tamamladık. Hizmet yapmaya devam ediyoruz. Başka söz söylemeye gerek yok. Önceki dönemle kıyasladığımızda yaptığımız işler ortada. Biz işimizi yapmaya devam ediyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

BALÇIKLI CAMİSİ YENİLENDİ

Çamyuva Balçıklı Camisinin etrafında yapılan düzenlemeleri de inceleyen Başkan Topaloğlu, belediye ekiplerine teşekkür ederek, Çamyuva Mahallesi’ne yaptıkları hizmetlerin devamının geleceğini söyledi.

Kemer’e yıllardır yapılmayan hizmetleri kısa sürede yaparak halkın hizmetine sunmaya devam ettiklerinin altını çizen Başkan Topaloğlu, “Çamyuva halkı Balçıklı Camisinin çukurda kaldığını ve sel baskınlarına maruz kaldığını söylemişti. Belediye ekiplerimizle beraber hemen çalışmalara başladık ve cami önündeki yolu 1,5 metre aşağıya düşürdük. Caminin zemin kaplaması ve çevresini düzenledik. Cami tuvaletlerini yeniledik ve Çamyuva halkının hizmetine sunduk. Hizmette sınır yok” diye konuştu.