ANTALYA
Giriş Tarihi : 20-06-2022 00:27

Büyükşehir’in genç gönüllüleri sertifika aldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığının yürüttüğü Genç Antalya Gönüllüleri Projesi kapsamında geleceğin projelerinde görev alan genç gönüllüler sertifika aldı.

Büyükşehir’in genç gönüllüleri sertifika aldı

Gençlerin gönüllülük deneyimi yaşaması, belediye projelerinde yer alması ve kendi projelerini yürütebilmelerini amaçlayan “Genç Antalya Gönüllüleri” programı meyvelerini vermeye başladı. Bugüne kadar Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen birçok etkinlikte gönüllü olarak görev alan gençlerle bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Ali Arslan ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Türker Ahmet Özay genç gönüllülere sertifika verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Ali Arslan, yapılan bir çok sosyal sorumluluk projelerinde ve etkinlikte rol alan gönüllü gençlere teşekkür etti.

“Şehre dokunarak şehrimizi güzelleştiriyorsunuz” diyen Arslan, “Belediyemizin gerçekleştirdiği bir çok etkinlikte görev alarak tecrübelerinizi geliştiriyorsunuz. Destekleriniz ve katkılarınız için teşekkür ederiz” dedi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin