YAŞAM
Giriş Tarihi : 09-12-2021 18:42   Güncelleme : 09-12-2021 18:42

Büyükşehir’den Kemer’de bakım-onarım çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer’de Atatürk Bulvarı ve Demokrasi Bulvarı’nda peyzaj çalışması yaptı. Liman Caddesi’nde ise deforme olan yerlerin bakımı gerçekleştirildi.

Büyükşehir’den Kemer’de bakım-onarım çalışması

Kemer’in en yoğun ve en işlek caddesi olan Liman Caddesi’nde bakım onarım çalışmaları titizlikle devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri cadde estetiğinin bozulmamasına gayret gösteriyor. Liman Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışma kapsamında cadde üzerindeki kırık taşlar onarıldı ve değiştirildi.

SÜS HAVUZLARINA BAKIM

Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri ayrıca Liman Caddesi üzerinde bulunan süs havuzlarında temizlik yaptı. Ekipler koku oluşmaması ve yosunlaşma olmaması için havuz temizliği kapsamında klorlama, dezenfekte ve fileleme çalışması yaptı. Ekipler havuzlarda haftanın üç günü temizlik ve tamir işlerini gözden geçiriyor.

BULVARLARIN BAKIMI YAPILDI

Kemer’de Antalya Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olan Atatürk Bulvarı ve Demokrasi Bulvarı’nda da çalışma yapıldı. Kemer’de yaz-kış demeden çalışmalarına tüm titizliği ile devam eden Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri bulvarların orta refüjünde peyzaj, bakım ve temizlik çalışması yaptı.

(Haber Merkezi)