ANTALYA
Giriş Tarihi : 11-11-2020 13:46   Güncelleme : 11-11-2020 13:46

Büyükşehir ekipleri mezarlıkları temizliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ilçelerde mezarlık bakım ve temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında ağaç budama, ot biçme ve temizliğin yanı sıra bakım-onarım işleri gerçekleştiriyor.

Büyükşehir ekipleri mezarlıkları temizliyor

Yaz kış demeden mezarlık temizliklerine devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Mezarlıklar Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Korkuteli’de hummalı bir çalışma yürütüyor. Korkuteli Başpınar (Yeleme) Mahalle Mezarlığı’nı temizleyen ekipler ağaç budama ve ot temizliği yaptı. Kaş mezarlık birimi ekipleri Çukurbağ Merkez Mezarlığı’nın ağaç budama, ot biçme temizlik ve bakımını gerçekleştirirken, Gündoğmuş mezarlık ekibi ise Bedan Mahallesi mezarlığında kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

DÖŞEMEALTI’NDA 32 MEZARLIK TEMİZLENDİ

Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtı ilçesinde de mezarlıkların rahat ziyaret edilebilmesi ve defin işlemlerinin kolay yapılabilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mezarlıklarda bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri ilçede 32 mahalle mezarlığında bakım ve temizlik çalışması yapıyor. Akseki ekipleri de mezarlık bakım ve onarımlarına hızla devam ediyor. 51 mahallede 157 mezarlıkta temizlik ve bakım çalışmalarını gerçekleştiren ekipler kışlık bakımlarına devam ediyor.

(Haber Merkezi)