TURİZM
Giriş Tarihi : 29-06-2020 14:31   Güncelleme : 29-06-2020 14:31

'Bu işin üstesinden geleceğiz'

Kemer’de bulunan bir otelin sezon açılışına katılan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçede otellerin yavaş yavaş açılmaya başlamasının sevindirici olduğunu belirterek, “Bu, Kemer ve turizm için moral demek. Bunların arkasının da geleceğine inanıyoruz. Çok zaman kaybettik ama bunu telefi edeceğiz. İnşallah her şey normal şekilde devam eder. Allah’ın izniyle bu işin üstesinden geleceğiz” dedi.

'Bu işin üstesinden geleceğiz'

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Deniz Caddesi üzerinde bulunan bir otelin sezon açılışlına katıldı. Topaloğlu, otel sahibi Nejdet Şeker ile Kemer turizmi hakkında sohbet ederek, yaşanan son gelişmeler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’de otellerin yavaş yavaş açılmaya başlamasının sevindirici olduğunu söyleyen Başkan Topaloğlu, koronavirüsün dünyayı ve Türkiye’yi zincirleme olarak etkilediğine dikkat çekti.

‘ÇOK ZAMAN KAYBETTİK AMA TELEFİ EDECEĞİZ’

Temmuz ve ağustos aylarının ikinci haftalarında çok sayıda otelin açılacağını bildiren Topaloğlu, önümüzdeki günlerde acentelerle bir görüşme yapacaklarını belirterek, “Kemer’de bazı büyük oteller sezona ‘merhaba’ dedi. Bu, Kemer ve turizm için moral demek. Bunların arkasının da geleceğine inanıyoruz. Çok zaman kaybettik ama bunu telefi edeceğiz. Sezonun Kasım ayının sonuna kadar devam edeceğini söylüyorlar. İnşallah her şey normal şekilde devam eder. Allah’ın izniyle bu işin üstesinden geleceğiz. Bazı havayolu şirketleri de seferlerine başlıyor. Bunlar Türkiye ve turizm için sevindirici durum. Biz Kemer’e gelen misafirlerimizi her zaman el üstünde tuttuk. Misafirlerimiz buradan memnun şekilde ayrılırsa gelecek yıl bir misafir daha getirir. Herkese hayırlı sezonlar diliyorum” dedi.