TURİZM
Giriş Tarihi : 17-05-2022 21:23

‘Bir an önce çözülmesi gerekiyor’

Kemer’deki bar, disko ve eğlence merkezlerinin temsilcileri ile bir araya gelen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Bu arkadaşlarımız bu zorlu sürecin üstüne bir de müzik kısıtlaması ile sıkıntılı günler geçiriyorlar. Kemer eğlence merkezi olduğu için bu sorunun bir an önce çözülmesi gerekiyor. İnşallah kısa sürede çözülür” dedi.

‘Bir an önce çözülmesi gerekiyor’

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’deki bar, disko ve eğlence merkezlerinin temsilcileri ile bir araya geldi. Şehit Ömer Halis Demir Meclis Toplantı Salonunda eğlence sektörüne hizmet eden bar, disko gibi işletmelerin temsilcileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Topaloğlu, son günlerde gündemde yer alan müzik yayını saatinin kısıtlanması ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Eğlence sektörünün temsilcileri ile yaşanan son gelişmeleri ve sorunları dinleyen Başkan Topaloğlu, müzik yayını saatinin kısıtlanması konusunun çözümü için yetkili isimler ile görüştüklerini söyledi.

Başkan Topaloğlu “Pandemi ile çok zorlu iki yıl geçirdik. Bu arkadaşlarımız bu zorlu sürecin üstüne bir de müzik kısıtlaması ile sıkıntılı günler geçiriyorlar. Kemer Belediyesi olarak sizlerin yanındayız. Bu konuda ilgili yerler ile gereken görüşmelerimizi yapıyoruz. Kemer eğlence merkezi olduğu için bu sorunun bir an önce çözülmesi gerekiyor. İnşallah kısa sürede çözülür” dedi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin