YAŞAM
Giriş Tarihi : 13-01-2023 00:26

BİK Prodüktörlüğüne Sefa Özdemir seçildi

Basın İlan Kurumu (BİK) Prodüktör seçimi yapıldı. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Adayı ve Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, 65 oy alarak Basın İlan Kurumu Prodüktörü seçildi.

BİK Prodüktörlüğüne Sefa Özdemir seçildi

BİK Prodüktör seçimi İstanbul’da yapıldı. Divan Kurulu Başkanlığını Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Onursal Başkanı TGK Dış İlişkiler Genel Koordinatörü Mevlüt Yeni, katip üyeliklerini ise Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılıç, Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği Başkanı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ahmet Duran Yenigün ile Ergun Ata’nın yaptığı seçimde vekaletlerle birlikte 92 oy kullanıldı. Vedat Aslan’ın 23 oy aldığı seçimde, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu tarafından desteklenen ve 65 oy alan Sefa Özdemir, prodüktör seçildi. 4 oy ise geçersiz sayıldı.

Seçim hakkında açıklama yaparak, destek olanlara teşekkür eden Sefa Özdemir, seçimlerde çıkan sonucun herkese hayırlı olmasını diledi. TGK'ya bağlı Gazeteciler Cemiyetleri de yaptıkları açıklamalarla Sefa Özdemir'i kutladı. (Haber Merkezi)

AdminAdmin