MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-05-2022 23:49

Betül ve Sergen’in mutlu günü

Kemer’in Göynük Mahallesi’nde kuaför salonu işletme sahibi Sergen Öz, Betül Suçank ile Belediye Günübirlik Tesislerinde düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girdi. Çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve davetlinin katıldığı düğün töreninde çiftin nikahını Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kıydı.

Betül ve Sergen’in mutlu günü

Şüheda PARTAL

Kemer’in Göynük Mahallesi’nde Kuaför Salonu işletme sahibi Nermin ve Erdal Öz çiftinin oğulları Sergen Öz, Berna ve Kürşat Suçank çiftinin kızları Betül Suçank ile dünya evine girdi. Belediye Günübirlik Tesislerinde düzenlenen düğün merasimine Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ve eşi Hale Gül’ün yanı sıra çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı.

Betül ve Sergen çiftinin ilk danslarını yaparak başlayan düğün, davetlilerin hareketli şarkılar eşliğinde oynamasıyla devam etti. Oldukça heyecanlı görünen genç çiftin nikahını ise şahitler huzurunda Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kıydı. Başkan Topaloğlu “Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim huzurlarını daim etsin” diyerek çiftin evlilik cüzdanını Betül Suçank’a verdi.

Betül ve Sergen çiftinin nikah merasiminden sonra davetlilerin hareketli şarkılar eşliğinde oynamasıyla devam etti. Türkü ve şarkılar eşliğinde oynayan gelin ve kız arkadaşlarının coşkusu, en az damat ve arkadaşlarınınki kadar görülmeye değerdi. Pasta kesimi ve takı merasiminin ardından, düğüne katılan davetliler bol bol oynayarak, halay çekerek eğlendi. Gece geç saatlere kadar devam eden düğün töreninde çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, ailelerinin mutlulukları ise gözlerden kaçmadı.

Bizde Kemer Gözcü Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

AdminAdmin