SAĞLIK
Giriş Tarihi : 10-12-2019 09:17

Belediyeden sağlık hizmeti

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, ilçede yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara evlerinde hizmet vermeye devam ediyor. Evde sağlık hizmetleri kapsamında yaşlı vatandaşların kontrolleri gerçekleştiren ekipler ayrıca kuaför, ev temizliği, hasta yatağı temini, tekerlekli sandalye gibi ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Belediyeden sağlık hizmeti

Şüheda DAYANTÜRK

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer’de yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara evlerinde hizmet veremeye devam ediyor. İlçe genelinde çalışmalarını sürdüren ekipler, evde sağlık hizmetleri kapsamında yaşlı vatandaşların sağlık kontrollerini gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta boyunca 13 kişiye pansuman yapan ekipler, 2 vatandaşa hasta yatağı teminini ve 1 hasta vatandaşa da tekerlekli sandalye verdi.

Ekipler ayrıca kuaför ve ev temizliği hizmeti vererek yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Belediyenin evde sağlık hizmetlerinden memnun olduklarını söyleyen vatandaşlar Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Öte yandan, geçtiğimiz hafta 4 kişi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne ait hasta nakil ambulansı ile 3 kişiyi de hasta nakil aracıyla Kemer Devlet Hastanesi’ne tedavi amaçlı götürdü.