SAĞLIK
Giriş Tarihi : 12-05-2020 15:49

Belediyeden kuaförlere dezenfektan ve maske

Kemer Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, uzun bir aradan sonra yeniden hizmet vermeye başlayan kuaför ve berber salonlarına hijyen dezenfektanı ve maske dağıtımı yaptı.

Belediyeden kuaförlere dezenfektan ve maske

Şüheda PARTAL

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında hizmet vermeye başlayan berber ve kuaförlerde, hijyen ve sosyal mesafe ön planda tutuluyor. Halkın sağlığı açısından herhangi bir olumsuz duruma mahal vermemek için tedbirlerini almaya devam eden Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kuaförlerin ve müşterilerinin kullanması için dezenfektan ve maske dağıttı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Koronavirüs tedbirleri kapsamında kuaför ve berberler yaklaşık 2 ay boyunca kapalıydı. Alınan tedbirler kapsamında yeniden hizmet vermeye başladı. İlçemizde de hizmet veren kuaför ve berberlere belediye olarak desteğimiz devam ediyor. Kuaför, berberler ve müşterilerinin kullanması için hijyen dezenfektanları ve maske dağıtımına başladık. Belediye olarak tedbirleri elden bırakmıyoruz ve halkımızın sağlığı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeniden hizmet vermeye başlayan kuaför ve berberlerimize kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.