EĞİTİM
Giriş Tarihi : 07-01-2022 20:58   Güncelleme : 07-01-2022 20:58

Belediye ve Milli Eğitim’den “Hayat Boyu Öğrenme” protokolü

Kemer Belediyesi ile Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Hayat boyu öğrenme” alanlarında meslek edindirme ve hobi kursları düzenlenmesine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

Belediye ve Milli Eğitim’den “Hayat Boyu Öğrenme” protokolü

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi ile Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Hayat boyu öğrenme” alanlarında meslek edindirme ve hobi kursları düzenlenmesine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan imza törenine, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tekdemir, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kamil Bozkurt, Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Furkan Üstündağ katıldı.

Başkan Topaloğlu ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Tekdemir tarafından imzalana iş birliği protokolü kapsamında vatandaşlara yönelik meslek edindirme hobi kursları açılacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile meslek edindirme kursları açılmasına yönelik protokol imzaladıklarını söyleyen Başkan Topaloğlu, protokol kapsamında Kemer’de yaşayan vatandaşların hem meslek öğrenmelerini sağlamak hem de ev ekonomilerine katkı sağlamayı amaçladıklarını kaydetti. Topaloğlu ve Tekdemir, eğitim ve öğretim çalışmaları ile yapılacak olan işler hakkında da fikir alışverişinde bulundu.