YAŞAM
Giriş Tarihi : 30-04-2022 00:03

Bayramlaşma Uygulama Oteli’nde

Kemer Kaymakamlığı tarafından organize edilen bayramlaşma programı belli oldu. Bayramlaşma, Ramazan Bayramı’nın birinci günü olan 02 Mayıs Pazartesi günü saat 10:30’da Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde yapılacak. Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, yayınladığı bayram mesajında, “Ramazan Bayramının tüm Kemer halkımıza ve kamu çalışanlarına sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim” dedi.

Bayramlaşma Uygulama Oteli’nde

Şüheda PARTAL

Kemer Kaymakamlığı tarafından organize edilen Ramazan Bayramı bayramlaşma programı belli oldu. Bayramın ilk günü olan 02 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan bayramlaşma, saat 10.30-11.00 arasında Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde ilçe protokolünün katılımıyla yapılacak. Bayramlaşmanın ardından ilçe protokolünün katılımı ile gerçekleşecek bayram ziyaretleri ise şöyle: 12:00-12:15 İlçe Jandarma Komutanlığı, 12:30-12:45 İlçe Emniyet Müdürlüğü ve 13:00 Şehit ve Gazi Aileleri ziyaretleri.

Öte yandan Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, yayınladığı bayram mesajında, “Bayramlar toplumun manevi bir zenginliği olup; birlik ve beraberliği sağlayan, insani vasıfları ön plana çıkaran, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı çok özel ve kutsal günlerdir. Unutmamalıyız ki sevinçler ve mutluluklar paylaştıkça artar, üzüntüler ve acılarda paylaştıkça azalır. Bu vesile ile Ramazan Bayramının tüm Kemer halkımıza ve kamu çalışanlarına sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim” dedi.

AdminAdmin