YAŞAM
Giriş Tarihi : 18-07-2021 17:42   Güncelleme : 18-07-2021 17:42

Bayramlaşma Atatürk Parkı’nda

Kemer Kaymakamlığı tarafından organize edilen Kurban Bayramı bayramlaşma programı belli oldu. Bayramlaşma, bayramın ikinci günü saat 11:00’da Atatürk Parkı’nda yapılacak. Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, yayınladığı bayram mesajında, “Unutmamalıyız ki sevinçler ve mutluluklar paylaştıkça artar, üzüntüler ve acılarda paylaştıkça azalır. Kurban Bayramının tüm Kemer halkımıza ve kamu çalışanlarına sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim” dedi.

Bayramlaşma Atatürk Parkı’nda

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer Kaymakamlığı tarafından organize edilen Kurban Bayramı bayramlaşma programı belli oldu. Bayramın ikinci günü olan 21 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan bayramlaşma, saat 11.00-11.30 arasında Kemer merkezdeki Atatürk Parkında ilçe protokolünün katılımıyla yapılacak. Bayramlaşmanın ardından ilçe protokolünün katılımı ile gerçekleşecek, bayram ziyaretleri ise şöyle: 11:00-11:30 Atatürk Parkında Bayramlaşma (Saat Kulesi karşısı), 12:30-12:45 İlçe Jandarma Komutanlığı, 13:00-13:15 İlçe Emniyet Müdürlüğü ve 13:30 Şehit ve Gazi Aileleri ziyaretleri.

Öte yandan Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, yayınladığı bayram mesajında, “Bayramlar toplumun manevi bir zenginliği olup; birlik ve beraberliği sağlayan, insani vasıfları ön plana çıkaran, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı çok özel ve kutsal günlerdir. Unutmamalıyız ki sevinçler ve mutluluklar paylaştıkça artar, üzüntüler ve acılarda paylaştıkça azalır. Bu vesile ile Kurban Bayramının tüm Kemer halkımıza ve kamu çalışanlarına sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim” dedi.