SİYASET
Giriş Tarihi : 24-05-2023 01:34

Başkan Uysal Kemer’de

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ve partililerle Kemer’de esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Başkan Uysal Kemer’de

Şüheda PARTAL

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kemer’de çeşitli ziyaretlerde bulundu. Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Ertuğrul Ünal ve Enver Barış, Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Özcan Yılmaz’ın eşlik ettiği Başkan Uysal, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ile birlikte ilk olarak Göynük Mahallesi’nde yakınlarını kaybeden vatandaşlara taziye ziyaretinde bulundu.

İLÇE BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Başkan Uysal ardından CHP Kemer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, CHP Kemer Kadın Kolları Başkanı Sema Özdemir, Kemer Belediye Meclis Üyeleri Hasan Ali Acar ve Mustafa Bilici ve partililerle ile bir araya geldi. Uysal, kısa bir toplantının ardından Kemer esnafını ziyaret etti.

TOPALOĞLU’NDAN DONDURMA İKRAMI

Atatürk Bulvarı ve Liman Caddesi’ndeki esnafı tek tek dolaşarak sohbet eden Başkan Uysal, Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler, esnafın istek ve şikayetlerini dinledi. Ziyaretler sırasında Başkan Topaloğlu, Liman Caddesi’nde bir dondurma dükkanına girerek, elleriyle Başkan Uysal’a dondurma ikram etti.

Uysal, esnaf ziyaretlerinin ardından Kemer’den ayrıldı.

AdminAdmin