SİYASET
Giriş Tarihi : 04-06-2022 01:24

Başkan Tütüncü’den Kemer çıkartması

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe ziyaretleri kapsamında Kemer’e geldi. İlçede esnaf ve vatandaşlar olmak üzere çeşitli ziyaretlerde bulunan Başkan Tütüncü, Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri olan Kemer’de olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Siyasetin bir coşku ve heyecan işi olduğunun altını çizen Başkan Tütüncü, “O heyecanı açığa çıkarabilmek içinde gayret etmek gerekiyor. Şehrin değişik noktalarında değişik sosyal gruplara dokunmak gerekiyor ve biz onu yapmaya çalışıyoruz. Kemer bizden ayrı ama, gördüğüm ilgiden de son derece memnunum. Siyasetçi bir insana selam verdiği zaman onun gözlerindeki bakıştan, el sıkışırken elindeki titremeden ve enerjiden ne düşündüğünü az buçuk anlar. Kemer gerçekten bugün bizi büyük bir sevgiyle bağrına bastı. Bütün Kemerlilere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tütüncü’den Kemer çıkartması

Şüheda PARTAL

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kemer’i ziyaret etti. Antalya’nın batısından doğusuna koşan Başkan Tütüncü, Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelen Kemer’de vatandaşlarla bir ayara geldi. AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ve ilçe teşkilatı ile beraber ilk olarak, hasta ziyaretinde ve ardından da taziye ziyaretinde bulunan Başkan Tütüncü, Kemer Huzur Camiinde kılınan öğle namazından sonra sanayi esnafı ile bir araya geldi. Esnafı tek tek gezdi, hal hatır sordu, ‘hayırlı işler’ dileklerini iletti. Başkan Tütüncü’ye sanayi esnafı ziyaretinde Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın da eşlik etti. Esnaf gezisinin ardından Başkan Tütüncü, Kemer Esnaf Odası Başkanı Bolat Ünsal’ı da makamında ziyaret etti. Başkan Tütüncü, ardından Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisini gezerek sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldı. Kemer Turistik Oteller ve İşletmeciler Birliği’nde (KETOB) turizmcilerle de bir araya gelen Başkan Tütüncü, Liman Caddesi’nde esnafları ziyaret ederek ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu. MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara ve AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta’yı da ziyaret ederek partililerle buluşan Başkan Hakan Tütüncü, Kemerlilerin evlerine de konuk oldu.

BÜYÜK BİR MUTLULUK VESİLESİ

Ziyaret sırasında gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ahmet Duran Yenigün’e açıklamada bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri olan Kemer’de olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Başkan Tütüncü yaptığı açıklamada, “Bugünkü ziyaretimizin odağında ilçe teşkilatımızı kutlamak tebrik etmek ve onlara yeni dönemlerinde başarılar dilemek vardı. Tabi kongrelerden sonra biz ilçe teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz ve arkadaşlarımızla birlikte bir araya geliyoruz. 2023 genel seçimlerine yönelikte bir heyecanı açığa çıkarmaya çalışıyoruz. Bugünkü ziyaretimizin temel hedefi buydu. Teşkilatımız ile birlikte sabahtan beri değişik ziyaretler yaptık, onlarla vakit geçirdik, esnafımızla birlikte olduk, esnaf odalarımızla sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte olduk, halk eğitimci kardeşlerimizle birlikte olduk ve bunlar büyük bir mutluluk vesilesi. Son ziyaretimizi de Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatıyla, Ak Parti İlçe Teşkilatımıza yapacağız orada da arkadaşlarımızla detaylı bir değerlendirme yapacağız. 2023 seçimlerini çok önemsiyoruz. Her ne kadar 2024 seçimleri de Antalya açısından çok önemli olsa da 2023 seçimleri 2024 seçimleri açısından da son derece önemli neticeleri ortaya koyacak. Türkiye açısından da önemli bir seçim. Bizim öncelikli hedefimiz altını çizerek ifade ediyorum 2023 seçimleri. Arkadaşlarımızın heyecanla o sürece hazırlanabilmeleri için bende elimden gelen bütün gayreti ortaya koyuyorum” dedi.

‘SİYASET BİR COŞKU İŞİDİR’

Belediyecilik anlamında Kepez’de çok önemli başarılara imza attıklarını ifade eden Başkan Tütüncü, “Bugün burada kelimenin tam anlamıyla çıkartma yaptık, arkadaşlarımızla teşkilatımızla birlikte.

Biz belediyecilik anlamında Kepez’de çok önemli başarılara imza attık ve arkadaşlarımızda o başarı hikayelerinin çeşitli safhalarını bizimle birlikte yaşadılar. Onlarda teşkilat olarak bunları dinlemekten bunlardan haberdar olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorlar ve orada da farklı bir motivasyon açığa çıkıyor. Tabi biz bu noktada çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sonuçta siyaset bir coşku ve heyecan işidir. O heyecanı açığa çıkarabilmek içinde gayret etmek gerekiyor. Şehrin değişik noktalarında değişik sosyal gruplara dokunmak gerekiyor, biz onu yapmaya çalışıyoruz. Çok değişik sosyal çevrelerle bir araya geldik ve gelmeye de devam ediyoruz” diye konuştu.

‘KEMER BİZİ BÜYÜK BİR SEVGİYLE BAĞRINA BASTI’

Kemer’de gördüğü ilgiden dolayı son derece mutlu olduğunu aktaran Başkan Tütüncü, “Kemer’in her şeyden evvel insanlarının sıcak kanlı olduğunu ifade etmeliyim. Büyük bir nezaket içerisinde her defa geldiğimizde bizi sevgiyle bağırlarına bastılar. Burası ayrı ama, gördüğüm ilgiden de son derece memnun olduğumu da ifade etmeliyim. Özellikle sanayi esnafımızın tamamını gezdik sizde şahitlik ettiniz ve neredeyse tamamına yakınının geleceğe umutla baktığı bir ortamı gördük. Oradaki ilgi alaka bunlar çok önemli şeyler. Siyasetçi bir insana selam verdiği zaman onun gözlerindeki bakıştan, el sıkışırken elindeki titremeden ve enerjiden ne düşündüğünü az buçuk anlar. Kemer gerçekten bugün bizi büyük bir sevgiyle bağrına bastı. Başta sizler olmak üzere bu ziyaretimizi ilgiyle takip eden bütün Kemerlilere çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha sık görüşeceğiz ve daha sık buralarda olacağız” dedi.

AdminAdmin