ANTALYA
Giriş Tarihi : 14-09-2022 23:20

Başkan Tütüncü, Kumluca’da

Antalya’nın ilçelerini karış karış gezen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu hafta Kumluca sakinleriyle kucaklaştı.

Başkan Tütüncü, Kumluca’da

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe gezileri kapsamında Kumluca İlçesi’ni ziyaret etti. İlk önce AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Erol Uysal ve ilçe teşkilatına uğrayan Başkan Tütüncü, ardından Şoförler Odası, Esnaf Odası ve Esnaf Kefalet Odalarını ziyaret etti. Oda ziyaretlerinde her zaman esnafın yanı başında olduklarını ve bundan sonrada olmaya devam edeceklerini yineleyen Başkan Tütüncü’nün, Kumluca ziyaretinde dördüncü adresi MHP İlçe teşkilatı oldu.

Gittiği her ilçede mutlaka esnafın kapısını çalan Başkan Tütüncü, Kumluca’da Ahmet Aliağa Bulvarı’ndaki esnafı gezdi. Esnafı tek tek dolaşan Başkan Tütüncü, hayırlı ve bol kazanç dileklerini iletti. Esnafın istek ve taleplerini dinledi. AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve beraberindeki heyetle Kumluca Ziraat Odası ve sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Başkan Tütüncü, Mavikent Mahalle Meydanında ilçe sakinleriyle de bir araya geldi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin