ANTALYA
Giriş Tarihi : 24-11-2022 23:28

Başkan Tütüncü, Döşemealtı’nda

Antalya’nın dört bir tarafını karış karış gezerek gönül kapılarını çalan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu hafta Döşemealtı İlçe sakinleriyle kucaklaştı. Mahalle muhtarlarını ziyaret etti, esnafa bol kazanç diledi, üreticiden çiftçiye kadar herkesin istek ve taleplerini yerinde dinledi.

Başkan Tütüncü, Döşemealtı’nda

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’nın batısından doğusuna, güneyinden kuzeyine kadar her ilçesini geziyor. Başkan Tütüncü, ilçe gezileri kapsamında bu hafta da Döşemealtı İlçe sakinleriyle kucaklaştı. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü dolayısıyla ilk ziyaretini Döşemealtı Özel Antalya Çocuk Köyü Anaokulu ve İlkokulu’na gerçekleştirdi. Öğretmenlerin günlerini kutlayan ve kırmızı gül veren Başkan Tütüncü, “Türkiye Cumhuriyeti’ni aydınlık yarınlara taşıyacak nesiller yetiştiriyorsunuz. Dünyanın en kutsal mesleğini yaparken, saygıdeğer olduğu kadar mesuliyeti de ağır bir mesleği icra ediyorsunuz. Çocuklarımıza rol model oluyor, kişiliklerinin yanı sıra hayata ve insana bakış açılarını da şekillendiriyorsunuz. Bu nedenle çocuklarımızın ve gençlerimizin dinamik, açık fikirli, üretken, aynı zamanda da sorumlu fertler olarak yetiştirilmesinde siz kıymetli eğitimcilerimize büyük sorumluluklar düşüyor.” dedi.

DÖŞEMEALTI’NI MAHALLE MAHALLE GEZİYOR

Başkan Tütüncü, günün ikinci ziyaretini MHP Döşemealtı İlçe Başkanı ve Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Yusuf Oktar’a yaptı. AK Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Bekir Kıvrım’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Tütüncü, bir araya geldiği nakliyeci ve lojistik esnafının istek ve taleplerini dinledi. Döşemealtı Zeytinyağı Fabrikasını da ziyaret eden Tütüncü, topladıkları zeytinleri sıkım için fabrikaya getiren ilçe sakinleriyle sohbet etti, ‘bereketli olsun’ dileklerinde bulundu.

Başkan Tütüncü, gün boyu devam eden Döşemealtı gezisinde; Mahalle muhtarlarını ve Ilıca, Killik, Yeniköy mahalleleri ile Döşemealtı merkezde esnafı ziyaret etti, gazi ailesinin evine konuk oldu. Yeşilbayır İlköğretim Okulu Okul Aile Birliğinin düzenlediği ‘Öğretmenler Günü’ yemeğine de katılan Başkan Tütüncü, Döşemealtı merkez, Nebiler ve Yeşilbayır da vatandaşların evlerine konuk oldu. (Haber Merkezi)

AdminAdmin