YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-11-2021 19:03   Güncelleme : 21-11-2021 19:03

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi’nde üniversiteye hazırlanan gençlerle mangalda buluştu. Kurs Merkezi öğretmenleri ve öğrencilere moral amaçlı düzenlenen etkinlikte öğrenciler, yoğun geçen eğitimlerinin yanında gönüllerince bir gün geçirdiler. Etkinlik boyunca, Başkan Topaloğlu’nun yalnız bırakmadığı öğrenciler, sandalye kapmaca, ip çekmece gibi oyunlar oynayarak eğlenceli dakikalar yaşadılar.

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun göreve gelmesi ile birlikte 12 derslikli bir eğitim yuvasına dönüştürülen Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi’nde üniversiteye hazırlanan gençler mangalda buluştu. Etkinliğe Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Ferhan Fidan, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kurs Müdürü Suat Göv, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

‘BU GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZİN TEMİNATI!’

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada, “Bugün burada, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi’nde üniversiteye hazırlanan öğrencilerimize bir mangal partisi verdik. Burada 276 öğrencimiz üniversiteye hazırlanıyor. 11 öğretmeniz var. Onlara bir moral yemeği oldu. Bu gençler bizim geleceğimizin teminatı. Eğitim konusunda hiçbir zaman desteğimizi esirgemedik. Başarılar diliyorum, yolları açık olsun” dedi.

ÖĞRETMENLERİMİZE VE ÖĞRENCİLERİMİZE MORAL OLDU

Belediye Meclis Üyesi Ferhan Fidan da, öğrencilerin ve öğretmenlerin moral depoladığı bir gün olduğuna dikkat çekerek “Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi’nde üniversiteye hazırlanan gençlere bugün Başkanımız bir moral yemeği verdi. Amaç burada öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi kaynaştırmak, öğrencilerimizin sosyalleşmesine katkıda bulunmak. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta Başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etkinlik boyunca, Başkan Topaloğlu’nun yalnız bırakmadığı gençler, mangal dışında, Sandalye kapmaca, ip çekmece gibi oyunlar oynayarak eğlenceli dakikalar yaşadılar.