YAŞAM
Giriş Tarihi : 26-07-2021 18:57   Güncelleme : 26-07-2021 18:57

Başkan Topaloğlu’ndan Müdür Varol’a ziyaret

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Fraport TAV Antalya Havalimanı Müdürü Deniz Varol’u ziyaret etti. Varol ile turizm sektörü hakkında fikir alışverişinde bulunun Topaloğlu, bu yılki turizm sezonun oldukça iyi geçtiğine değinerek, Kemer’de de sezonun yoğun geçtiğini belirtti.

Başkan Topaloğlu’ndan Müdür Varol’a ziyaret

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Fraport TAV Antalya Havalimanı Müdürü Deniz Varol’u ziyaret etti. Ziyarette konuşan havalimanı müdürü Varol, nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti. Varol, turizm sektöründeki gelişmelerin oldukça iyi olduğunu belirterek, havalimanına inen uçak sayısı ve gelen yolcu sayısı rakamlarının oldukça fazla olduğunu kaydetti. Havalimanında pandemi tedbirlerinin alındığını ifade eden Varol, Antalya’ya gelen tüm yerli ve yabancı misafirleri tedbirler alınarak karşıladıklarının altını çizdi.

Başkan Topaloğlu ise bu yılki turizm sezonun oldukça iyi geçtiğine değinerek, Kemer’de de sezonun yoğun geçtiğine dikkat çekti. Kemer’de belediye olarak tüm pandemi tedbirlerinin aldıklarını belirten Topaloğlu, yerli ve yabancı misafirlerin pandemi kurallarına uymasının önemine vurgu yaptı.

Başkan Topaloğlu ve havalimanı müdürü Varol, daha sonra turizm sektörü hakkında fikir alışverişinde bulundu.

(Haber Merkezi)