GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-10-2020 13:31   Güncelleme : 02-10-2020 13:31

Başkan Topaloğlu’ndan Bozkurt selamı

DSP’li Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi’nin çalışmalarını yerinde incelemek için ekibi ile birlikte Göynük’ü gezdi. Belediye’nin basın servisi tarafından servis edilen fotoğraflarda özellikle Topaloğlu’nun Bozkurt selamı verirken görünen fotoğrafına yer verildi.

Başkan Topaloğlu’ndan Bozkurt selamı

Saffet YENİGÜN

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük mahallesinde yapılan ve yapımı devam eden çalışmaları incelemek için ekibi ile birlikte Göynük Mahallesindeydi. Kemer Belediyesi Basın Servisi tarafından basına servis edilen fotoğraflar arasında Başkan’ın vatandaşlara Bozkurt selamı verirken görüldüğü fotoğraf da yer aldı.

Yerel seçimler öncesi Topaloğlu adaylık verilmeyince CHP’den istifa etmiş, Ak Parti’de de aday olamayınca aynı seçim döneminde DSP’ye geçmişti. Topaloğlu’nun seçim öncesi MHP ile de görüştüğü biliniyordu. Başkan’ın Bozkurt selamlı fotoğrafı özellikle MHP’ye mesaj olarak mı yayınlandığı sorusu gündeme geldi.

BİZE GÜVENMEYE DEVAM ETSİNLER
Başkan Topaloğlu’na Göynük mahallesi ziyaretinde, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ve birim müdürleri de eşlik etti.

Alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanarak halkın hizmetine sunulan Göynük mahallesi 3093, 3006, 3070 ve 3073. sokaklarda inceleme yapan Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler, daha sonra mahalledeki derelerde yapılan ıslah çalışmalarını da denetledi.

Yaklaşık 6 yıldır sıkıntılı olan yolların hızlı bir şekilde tamamlanarak halkın kullanımına kazandırılan yerlerle ilgili açıklama yapan Başkan Topaloğlu, “Göynük mahallesinde sıkıntılı olan yerler vardı. Yıllardır yapılmayan yolları kısa sürede yaptık ve halkımıza kazandırdık. Alt yapı ve üst yapı ile kaldırım ve aydınlatma çalışmalarını tamamladık. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” diye konuştu.

Göynük Mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan bir hayli mutlu olduklarını dile getirdi.

Mahalle sakinlerinden İbrahim Kabadayı ise 2015’ten bu yana mahallede yapılmayan yollar için 17 dilekçe verdiğini ancak bir sonuç alamadığını, Başkan Topaloğlu sayesinde sonuca ulaştıklarını söyledi.

Kabadayı, verdiği dilekçelere rağmen yıllardır kimsenin ilgilenmediği yolları, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun kısa sürede yaptığını belirterek, emeklerinden dolayı kendisine teşekkür etti.