YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-01-2023 01:30

Başkan Topaloğlu’ndan Böcek ve Çetin’e ziyaret

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. Başkan Topaloğlu ayrıca, genel kurul sonrası güven tazeleyen Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin’e de hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarılarının devamını diledi.

Başkan Topaloğlu’ndan Böcek ve Çetin’e ziyaret

Antalya’daki bazı programları kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile bir araya gelen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, Antalya ve Kemer gündemini değerlendirerek fikir alışverişinde bulundu. Başkan Topaloğlu, Kemer’de yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında bilgiler vererek, desteklerinden dolayı Başkan Böcek’e teşekkür etti. Böcek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kemer’in kendisi için çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Böcek, Kemer’de yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti.

ÇETİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Başkan Topaloğlu, Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi’nin 11 Kasım 2022’de yapılan Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı seçimleri sonucunda yeniden başkanlığa seçilen Ahmet Çetin’i de ziyaret etti. Yeniden başkanlığa seçilen Ahmet Çetin’e hayırlı olsun temennilerinde bulunan Başkan Topaloğlu, görevinde başarılarının devamını diledi. DTO Antalya Şube Başkanı Çetin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Topaloğlu’na çalışmalarında kolaylıklar diledi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin