YAŞAM
Giriş Tarihi : 04-01-2022 18:24   Güncelleme : 04-01-2022 18:24

Başkan Topaloğlu’ndan belediye personeline teşekkür

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, geçen hafta meteoroloji tarafından Kemer için verilen kırmızı kod uyarı sonrası sahada gece gündüz çalışan belediye personeline teşekkür etti.

Başkan Topaloğlu’ndan belediye personeline teşekkür

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, geçen hafta yaşanan şiddetli yağış ve fırtınada çalışan belediye personeli ile bir araya geldi. Belediye personeline teşekkür eden Başkan Topaloğlu, şiddetli yağış ve fırtınada Kemer genelinde yaşanan bazı olumsuz durumlara anında müdahale eden belediye personelinin canla başla çalıştığını söyledi.

Personelin şiddetli yağış ve fırtınada vatandaşların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderdiğini anlatan Topaloğlu, “Şiddetli yağış günü verdiğiniz emeklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Evinize gitmediniz ve vatandaşın yardımına koştunuz. Yağmur çamur demeden çalıştınız. İlçemiz genelinde mazgallarda temizlikten tutun da bahçesini su basan evlerde su pompalarıyla suyu tahliye ettiniz. Büyük bir olumsuzluğa mahal vermediniz. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” diye konuştu. (Haber Merkezi)