YAŞAM
Giriş Tarihi : 09-06-2022 01:30

Başkan Topaloğlu’na ziyaretler

Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürü İbrahim Kurt ve Antalya Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklar, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu’na ziyaretler

Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürü İbrahim Kurt, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Yardımcısı Baki Yalın’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kurt’a ASAT Kemer Şube Müdürü Nuri Kocadağ ve ASAT Kemer Sayaç ve Saha Müdürü Emre Akdemir eşlik etti. Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ASAT ile her zaman iş birliği içerisinde olmaya devam edeceklerini kaydetti. ASAT Genel Müdürü Kurt ise Başkan Topaloğlu’na çalışmalarında başarılar diledi.

ÖZEL ÇOCUKLAR KEMER BELEDİYESİ’NDE

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocukları misafir etti. Sabah kahvaltı için Kındılçeşme Günübirlik Kamp Alanına gelen özel çocuklar, kahvaltının ardından Başkanı Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti. Çocuklara, öğretmen Erdoğan Evyapan ve Çocuk Gelişim Uzmanı Gözde Yüksel de eşlik etti. Çocukları kapıda karşılayan Başkan Topaloğlu, onlarla sohbet ederek hayatlarında başarılar diledi. Antalya Üstün Kent Orkestrasında saksafon çalan Salim Arda Acar, Başkan Topaloğlu’na sürpriz yaparak yanında getirdiği saksafonla bir şarkı çaldı.

Gösterdiği başarılı performanstan dolayı Başkan Topaloğlu ve misafirleri genç müzisyeni alkışlayarak tebrik etti. Ziyaret sonrası çocuklarla hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Topaloğlu, çocuklara Olympos Teleferik gezisi hediye etti. (Haber Merkezi)

AdminAdmin