YAŞAM
Giriş Tarihi : 10-12-2021 19:14   Güncelleme : 10-12-2021 19:14

Başkan Topaloğlu’na ziyaretler

Akdeniz Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Gökoğlu, Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya İl Başkanı Murat Barış ve Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezinde ücretsiz eğitim aldıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Tarih Bölümünü kazanan Erkut Kurt, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu’na ziyaretler

Akdeniz Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Gökoğlu, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Prof. Dr. Gökoğlu, Nisan ayında yapılması planlanan 1. Dünya Savaşı’nda Fransa'nın Paris 2 ve Alexandra savaş gemilerini batıran birliğin komutanı Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul Aker anısına gerçekleştirilen Paris 2 Batığı etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanı Topaloğlu ile fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Topaloğlu, etkinliğin Kemer adına çok önemli olduğunu kaydetti.

BBP İL BAŞKANI BARIŞ’TAN ZİYARET

BBP Antalya İl Başkanı Murat Barış, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyareti sırasında Barış'a, il yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Başkanı Barış'a çalışmalarında başarılar diledi.

KURT’TAN SÜPRİZ ZİYARET

Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezinde ücretsiz eğitim aldıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Tarih Bölümünü kazanan Erkut Kurt, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Kurt’un ziyareti sırasında, kurs merkezi müdürü Suat Göv de hazır bulundu.

Belediye Başkanı Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kurt’un başarısından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. “Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla hareket ederek öğrencilere yatırım yaptıklarına değinen Başkan Topaloğlu, “Belediye olarak açtığımız kurs merkezinde üniversiteye hazırlanan öğrencilerimize ücretsiz eğitim veriyoruz. İlk senemizde büyük başarılar elde ettik. Kurs merkezinde öğrencilere eğitim veren öğretmenlerimizin ve ailelerin bu başarıda emeği büyük. Erkut Kurt kardeşimiz de ODTÜ Tarih bölümünü kazandı. Kendisini tebrik ediyorum. İşte bizim geleceğimiz. Kendisinin ziyaretinden de ayrıca çok mutlu oldum. Eğitim hayatında başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

Erkut Kurt ise desteklerinden dolayı başta Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu olmak üzere kurs merkezindeki öğretmenlerine teşekkür etti.

(Haber Merkezi)